Mistrzostwa nad Sosiną

W niedzielę nad zalewem Sosina zakończyły się Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich za motorówką. W zawodach rywalizowało kilkudziesięciu narciarzy wodnych z całego kraju.

Nasi narciarze z Sosiny wywalczyli 3 medale. Na najwyższym stopniu podium, w kategorii +35, stanął Michał Kędrak. Brąz dwukrotnie wywalczyła Sara Kompert w kategorii U21 oraz Trójkombinacji. W trakcie zawodów prezydent Paweł Silbert złożył podziękowanie policjantom oraz zawodnikom Klubu Nart Wodnych z Jaworzna za ratowanie życia oraz bohaterską postawę jaką wykazali się ratując załogę przewróconej żaglówki oraz pomagając osobom, które 23 lipca zaskoczyła nagła burza.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.