You Can Dance

22 lutego w naszej szkole zapanował taneczny klimat a to za sprawą III Szkolnego Konkursu Tanecznego „You can dance”. Na początek ogromną dawkę emocji 

tanecznych przekazali nam tancerze z ekipy SUPREME STYLE (Mateusz Fąferek, Beniamin Chobot, Magdalena Marchewka, Grzegorz Konieczny) z Dąbrowy Górniczej. Ich niesamowity pokaz w stylów Breake dance rozgrzał nie tylko uczestników ale i całą publiczność. Następnie prowadząca konkurs Alicja Janusz z klasy VIa przedstawiła skład jury: instruktor tańca w „Fabryce Talentów” Mateusz Tekni Fąferek, pani dyrektor Anna Hassa,  pani Natasza Chochorowska oraz zagraniczni goście: z Brazylii – Joyce Lima, z Indonezji – Vanadhia Amanita. 

Rozpoczęła się walka o miano najlepszych tancerzy w szkole. Świetnie dobrana muzyka, stroje i układy taneczne wyłoniły zwycięzców w kategorii solo: Julia Micyk z klasy VIa, a najlepszym zespołem okazali się uczniowie z klasy Vb – Karolina Bujakiewicz, Natalia Eliasz, Joachim Stróżyński, Zuzia Bujakiewicz i Igor Brzeziński, którzy zostali nagrodzeni miesięcznymi karnetami na zajęcia taneczne w „FABRYCE TALENTÓW”.
 
Na sam koniec tancerze Mateusz i Grzegorz poprowadzili warsztaty taneczne dla naszych uczniów, za co jeszcze raz serdecznie dziękuje – organizator konkursu Izabella Waszak.
 
Wyniki Konkursu:
 
Kategoria - taniec solowy
I miejsce – Julia Micyk VIa
II miejsce – Karolina Maciaszek VIc
III miejsce – Oliwia Michalska VIb oraz Katarzyna Turek VIb
 
Kategoria – taniec grupowy
I miejsce -  Karolina Bujakiewicz, Natalia Eliasz, Joachim Stróżyński, Zuzia Bujakiewicz i  Igor Brzeziński Vb
II miejsce – Ola Radomska, Maja Knurowska, Agata Szmyl i Wiktoria Barańska IVb
III miejsce – Klaudia Kolasińska, Julia Bogacka i Oliwia Michalska VIb 
Wyróżnienia – Łucja Sadlik i Natalia Przenzak IVc oraz Olga Koleżyńska i Julia Pstraś IVa

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TWJ Online

Cennik reklam

Gorące Wiadomości


Adres redakcji i biura ogłoszeń:

43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 41/3,

tel. 32 747 60 66, e-mail: twj@twj.pl

Wydawca: GPRINT Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! polityka cookies