Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Powołanie dla jaworznianki

Aleksandra Masternak z Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno” Jaworzno została powołana do Kadry Narodowej Kadetów w Ju-jitsu. W dniach 16-18 
września będzie reprezentowała nasze miasto oraz kraj w Pucharze Świata Kadetów w Ju-jitsu.
 
Aleksandra od sześciu lat trenuje Ju-jitsu i Judo w Klubie Sportów Walki „Satori” Jaworzno. Jest uczestniczką wielu prestiżowych szkoleń i zawodów sportowych o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim. Dzięki poświeceniu i wytrwałej pracy na treningach osiąga medalowe pozycje w zawodach sportowych oraz pozytywnie zdaje egzaminy na kolejne stopnie wtajemniczenia w Ju-jitsu i Judo. Od trzech sezonów jest czołową zawodniczkom jaworznickiego klubu stając na podium w najważniejszych zawodach Ju-jitsu w Polsce. W dwóch ostatnich sezonach  wywalczyła m.in. tytuły Mistrzyni Polski Kadetów w kategorii do 36 kg oraz Mistrzyni Polski Juniorów w kategorii do 40 kg. Uzyskane wyniki na arenach krajowych dały jej powołanie na Puchar Świata Kadetów w Ju-jitsu, który w dniach 16-18 września 2016 roku odbędzie się w miejscowości Larnaca, leżącej na południowo-wschodnim wybrzeżu Cypru. Aleksandra ciężko przepracowała okres wakacyjny i trener Łukasz Proksa jest przekonany, że jego podopieczna jest dobrze przygotowana do startu w najważniejszych zawodach w tej grupie wiekowej na świecie i będzie godnie reprezentować biało-czerwone barwy. Powołanie Oli jest dużym sukcesem oraz spełnieniem marzeń naszej młodej wojowniczki, dlatego trzymamy kciuki i życzymy jej udanych walk oraz wysokich lokat na cypryjskich matach. Zarząd klubu pragnie podziękować Referatowi Kultury i Sportu Urzędu Miasta Jaworzna za pomoc w organizacji wyjazdu naszej zawodniczki a także trenerom: Bartosz Machna oraz Marek Tarabura, pomagającym w przygotowaniach do startu.
 
Wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sztukami walki zapraszamy do wspólnych treningów, które Klub Sportów Walki Satori Jaworzno wznawia w poniedziałek 5 września w dojo przy Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Szczegółowe informacje o zapisach na zajęcia Ju-jitsu i Judo w nowym sezonie uzyskać można pod numerem telefonu 502 138 185 oraz na stronach internetowych www.jujitsu.satori.jaw.pl i www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw.              

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TWJ Online

Cennik reklam

Gorące Wiadomości


Adres redakcji i biura ogłoszeń:

43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 41/3,

tel. 32 747 60 66, e-mail: twj@twj.pl

Wydawca: GPRINT Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! polityka cookies