Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Miasto nagrodziło sportowców

Podobnie jak w latach ubiegłych, Prezydent Miasta przyznał najlepszym jaworznickim zawodnikom, którzy osiągnęli wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie 

międzynarodowym i krajowym, Sportowe Nagrody Miasta Jaworzna. W tym roku uhonorowanych zostało 60 sportowców, reprezentujących 12 dyscyplin.

Nagrody zostały wręczone w środę - 10 maja przez Zastępcę Prezydenta Miasta Tadeusza Kaczmarka, Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miejskiej Nikodema Motykę oraz Wiceprzewodniczącego Komisji Sportu Rady Miejskiej Mariusza Kowalskiego . Wyróżnieni zawodnicy, reprezentujący zarówno dyscypliny indywidualne jak i zespołowe, osiągnęli sukcesy w następujących dyscyplinach sportu: lekkoatletyka, boks, ju-jitsu, narciarstwo wodne, narciarstwo biegowe, badminton, szachy, bilard, piłka siatkowa, piłka nożna, amp futbol - piłka nożna osób po amputacjach oraz rajdy samochodowe.
Źródło: www.jaworzno.pl
 
Wśród nagrodzonych w tym roku sportowców znaleźli się:
Patrycja Włodarczyk - lekkoatletyka
Janina Malska - lekkoatletyka
Robert Studziżba - lekkoatletyka
Marcin Sobiech - rajdy samochodowe
Piotr Czarnota - narciarstwo biegowe
Sara Kompert - narciarstwo wodne
Aleksandra Stańczak - narciarstwo wodne
Ewa Białas - boks
Nikola Musiał - boks
Kacper Martyka - boks
Alicja Kalina - ju-jitsu
Aleksandra Masternak - ju-jitsu
Hanna Kałuża - ju-jitsu
Marek Tarabura - ju-jitsu
Dawid Kajdy - ju-jitsu
Szymon Władyka - ju-jitsu
Arkadiusz Małek - ju-jitsu
Patryk Matusik - ju-jitsu
Patryk Urban - ju-jitsu
Paweł Kozakiewicz - ju-jitsu
Beata Humańska - bilard
Bogdan Wołkowski - bilard
Dominik Jastrząb - bilard
Andrzej Janoska - bilard
Sambor Stachowiak - bilard
Bartosz Ufnalski - bilard
Mikołaj Żelazny - bilard
Dariusz Opatrzyk - badminton
Jolanta Guzik - szachy
Igor Musiał - szachy
Jakub Garbowski - szachy
Igor Woźniak - amp futbol - piłka nożna osób po amputacjach
Karolina Sawaniewicz - piłka siatkowa
Andrzej Patucha - piłka siatkowa
Andrzej Suryjak - piłka siatkowa
Piotr Czapla - piłka siatkowa
Stefan Dwornicki - piłka siatkowa
Jan Banasik - piłka siatkowa
Ryszard Nowotarski - piłka siatkowa
Sławomir Przybyłowski - piłka nożna
Konrad Dzięgiel - piłka nożna
Przemysław Piasecki - piłka nożna
Sebastian Ciupek - piłka nożna
Łukasz Gembala - piłka nożna
Bartłomiej Kędzierski - piłka nożna
Filip Koralik - piłka nożna
Kamil Kowalski - piłka nożna
Łukasz Kozdraś - piłka nożna
Edward Majerski - piłka nożna
Łukasz Kowalski - piłka nożna
Michał Szpak - piłka nożna
Marcin Szremski - piłka nożna
Grzegorz Szwed - piłka nożna
Piotr Wartała - piłka nożna
Kamil Proksa - piłka nożna
Ariel Milewski - piłka nożna
Grzegorz Rosa - piłka nożna
Szymon Siewniak - piłka nożna
Mariusz Mastalerz - piłka nożna
Mateusz Stokłosa - piłka nożna

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

TWJ Online

Cennik reklam

Gorące Wiadomości


Adres redakcji i biura ogłoszeń:

43-600 Jaworzno, ul. Grunwaldzka 41/3,

tel. 32 747 60 66, e-mail: twj@twj.pl

Wydawca: GPRINT Sp. z o.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! polityka cookies