Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

Norwid zwycięzcą

W dniach 14 - 16 września br., w hali widowiskowo - sportowej MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 rozegrany został XV Turniej Siatkówki Mężczyzn pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna.

W turnieju udział wzięły dwa zespoły pierwszoligowe AGH Kraków i Exact Systems Norwid Częstochowa oraz dwa zespoły drugoligowe MKS Andrychów i gospodarze drużyna Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. W tej stawce najlepszy okazał się zespół częstochowskiego Norwidu, który wygrał wszystkie spotkania i zwyciężył w piętnastej edycji jaworznickiego turnieju. Miejsce drugie zajęli gospodarze, podopieczni Mariusza Łozińskiego, na trzecim stopniu podium stanęłi nasi, dobrzy znajomi siatkarze reprezentujący MKS Andrychów, a na czwartym miejscu uplasowali się podopieczni Andrzeja Kubackiego, krakowski AGH. Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali Jakub Nowosielski ( Norwid Częstochowa ), Mateusz Błasiak ( AGH Kraków ), Maciej Maryon ( MKS Andrychów ) i Mateusz Pietras ( MCKiS Jaworzno ).

Wyniki XV Turnieju Siatkówki Mężczyzn pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna - Jaworzno 2017.

14.09.2017r.

MCKiS Jaworzno - AGH Kraków 2:3 ( 26:24, 25:22, 22:25, 14:25, 9:15 )

15.09.2017r.

MCKiS Jaworzno - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 ( 20:25, 25:27, 21:25 )

AGH Kraków - MKS Andrychów 1:3 ( 25:17, 16:25, 21:25, 19:25 )

16.09.2017r.

Exact Systems Norwid Częstochowa - AGH Kraków 3:2 ( 25:23, 21:25, 25:22, 21:25, 15:9 )

MKS Andrychów - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 ( 22:25, 21:25, 21:25 )

MCKiS Jaworzno - MKS Andrychów 3:0 ( 30:28, 25:13, 25:19 )

W przypadku równej ilości punktów o kolejności w turnieju decydował wynik bezpośredniego meczu.