Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do folderu startowego root/images/galeria/plebiscyt lub określony folder nie istnieje.

I Patriotyczny Bieg Crossowy

W sobotę 23 września odbyła się pierwsza edycja Patriotycznego Biegu Crossowego w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Baza biegu zlokalizowana była na terenie OWR Sosina, a wymagająca tego dnia 10 kilometrowa trasa prowadziła szutrowymi oraz leśnymi ścieżkami.

Strategicznym sponsorem była firma Nowe Jaworzno Grupa TAURON Sp. z o.o. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych na starcie stanęło 101 uczestników, którzy aktywnie chcieli spędzić sobotnie przedpołudnie. Wśród uczestników znajdowali się głównie mieszkańcy Jaworzna oraz miast Górnego Śląska. Zgodnie z regulaminem bieg rozpoczął się punktualnie o godzinie 11.00. W biegu prowadzona była klasyfikacja w dwóch kategoriach: mężczyzn oraz kobiet. Najszybciej naszą trasę pokonał Szymon Waskin z czasem 36:05 min, reprezentujący MKS-MOS Płomień Sosnowiec (Grzegorzowice). Drugi linię mety przekroczył Radosław Hetman w czasie 36:16 min, Grupa Nomax (Jaworzno), trzecie miejsce zajął Mariusz Kiljanz czasem 38:33 min (Jaworzno).
Wśród kobiet najlepsza okazała się Roksana Kolonko – 44:39 min, Speed Team Brzeszcze (Międzyrzecze). Drugą lokatę zajęła Beata Koźmienko – 46:17 min, reprezentująca KB MCKiS Jaworzno (Jaworzno), a na trzecim stopniu podium stanęła Anna Brzezińska – 48:11 min (Chrząstowice). Na mecie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a na zwycięzców czekały dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które podczas ceremonii zakończenia wręczył p. Dariusz Chrapek – Zastępca Dyrektora ds. Sportu reprezentujący Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.
Dziękujemy za tak liczne przybycie i udział w I Patriotycznym Biegu Crossowym w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego oraz gratulujemy zwycięzcom !!!